Dunaújváros Alapítóinak Egyesülete

Információ

- Kérdése van a weboldalunkkal kapcsolatban?

- Szeretne tagként csatlakozni hozzánk?

Hívja Tóth Jánosné, Irmát.

Telefon: 25/400-272Címlap
Alapszabály modósítása + Nőnapi batyubál PDF Nyomtatás E-mail

2015.03.10

A 2011. évi CLXXV (Ectv) 75. § (5) bekezdése szerint a Székesfehérvári törvényszék törölte Egyesületünk közhasznú jogállását. Ezért közgyűlés összehívására volt szükség, amit 2014. november 11-én megtartottunk. A benyújtás után néhány ponton változtatást kellett alkalmazni. A változtatásokat az egyesület jelen lévő tagjai egyhangúan megszavazták.

Ismét megrendezte egyesületünk az immár hagyományossá vált nőnapi köszöntőt. A férfiak egy kedves műsorral és virággal köszöntötték a női tagtársakat. Válaszul a lányok, asszonyok kínálták őket finom házi készítésű süteményekkel. Beszélgetés és koccintgatás közben jó hangulat kerekedett. A végén még azok is táncra perdültek, akik kezdéskor bottal sántikáltak be a tornaterembe.

 
Dunaújváros Alapítóinak Egyesülete, Powered by Joomla!